Haberler & Duyurular

TEMİZLİK VE HİJYEN !

Okul, fabrika, askeri kışla, cami lavaboları gibi sabun kullanımının yoğun olduğu yerlerde sıvı sabun bulundurmak ve sürekli sıvı sabunu takip etmek gerekmektedir.Bu durum kırılıp yenilenen sabunluklar ile ekonomik yönden ayrıca sürekli takip gerektirmesi yüzünden zamandan zarara yol açar. Çoklu lavabolarda yaşanan bu sorunun çözümü ise sabun akıtma aparatları sağlam ve hijyen kurallarına uygun kapalı bir sistem olan “Depolu Sabunluk Sistemi” ile mümkündür.

Devamı
25.01.2017

DEPOLU SABUNLUK

Okulda Sıvı Sabun Çözümleri Okulda kişisel temizliğin vazgeçilmezi sıvı sabun , sürekli , takip gerektirmeden, Depolu Sabunluk sistemi ile mümkündür. Mevcut sabunluk çalışmaları çoklu lavabolarda yetersiz kalmaktadır. Firmamız sabunluk sistemi çalışmalarıyla şaşırtmaya devam ediyor.

Devamı
15.08.2017

SIVI SABUN POMPASI

Depoya bağlı çalışan sabun pompaları avuç içi kullanım özelliklidir. Kolay bozulup kırılmaz. Depoyla birlikte sabunluk sistemini oluşturur. Pratik ve kullanımı kolaydır.

Devamı
08.08.2017

DEPOLU SABUNLUK SİSTEMİMİZ YENİLENDİ

Yeni çalışmalarımızla daha estetik, daha güzel, lavaboda daha bütünlük sağlayan Merkez Depolu Sabunluk Sistemi şaşırtmaya devam ediyor. Okullarda yarı dönem veya tüm eğitim dönemi boyunca lavabolarda sıvı sabun olmasını sağladık. Ana sınıfı ve İlköğretim öğrencileri artık sıvı sabunluklar la oynayabiliyor. Avuç içi kullanım sayesinde sıvı sabun zayi olmuyor.

Devamı
08.08.2017

Tam 61 ilde Depolu Sabunluk Sistemimizi Kurduk !

Depolu Sabunluk Sistemi ile aşağıdaki okul, askeri kışla, fabrika gibi yerlerde sabun akıtma ünitelerinde yaşanan sorunlar bitmiş, konforlu bir kullanım sağlanmıştır.

Devamı
13.09.2017

Okul temizliği tuvalet ve lavabolardan başlar

El yıkama eğitimi, el yıkama alışkanlığı, sağlığımız açısından el hijyeni çok önemlidir. Çocuklarımıza sıvı sabun kullanımını öğretmek, uygulatmak, hem ailede, hem okulda gereklidir. Bu temizlik malzemelerini toplu alanlarda sağlıklı, kullanıma açık tutabilmek, takip etmek çok zordur. Depolu Sabunluk, Sıvı sabun akıtma sistemi , Sıvı sabunluk, sabun sabunluk lazım olan her yerde, Besa Endüstri ,

Devamı
26.11.2017

Tüm iş yeri ve fabrikalarda temizlikte kolaylık

Temizlik, ürün takibi, sıvı sabun kullanımı, kullanım kolaylığı, el hijyeni, avuç içi kullanımın önemi. Tüm bu hassasiyetlerimizi bir arada bulunduran sıvı sabun akıtma sistemi.

Devamı
27.11.2017

Sabun ve sabunluk sürekli lavaboda nasıl olur

Depolu Sıvı Sabunluk , Lavaboda sürekli sabun olmasını sağlar. Bakım istemez. Besa Endüstri Eko Başarı proğramında, Depolu sabunluk ne işe yarar? İzleyin işin özeti burda

Devamı
27.11.2017

Bu sabunluk sistemi hijyenik mi ?

Toplu yaşam alanlarında temizlik, hijyen hassas bir konudur. Söylenen; herkesin ellediği yere biz de elliyoruz. Fotoselli sabunluklar hariç, mekanik çalışan tüm sabunluklarda temas şart, ellemek zorundasınız. Önemli olan sıvı sabun alırken temas notkanızın en aza indirilmesi ve ellenen temas noktasının temizliği Bir diğer nokta, avuç içi kullanımın önemi; Kişisel temizlikte parmak uçları kullanılıyor olsa da, avuç içini kesinlikle kullanmayız. Bu depoya bağlanan sabun aparatları avuç içi kullanıldığından, sıvı sabun israfı olmaz, sabun dökülmez. Bu sistemde sıvı sabun alacak kişi küçük ince bir pime hareket vermektedir. Sabun pompasının pimi harekete geçtiğinde yeterli sabun gelmekte, pimin üzerinde kalan ince tabaka sabunlukta sabun almak için basılan tek noktanın, yani pimin temizlenmesini sağlamaktadır. Bizde bu sayede bu sabunluklara kendi kendini dezenfekte eden sabunluk, sabun akıtma ünitesi diyoruz.

Devamı
11.12.2017

Depolu Sabunluk Nedir?

Toplu yaşam alanlarında, çoklu lavabolarda sabun aparatlarının depoya bağlanarak merkezi bir kurulumun oluşturulmasıdır. Bakım süresi uzun aralıklarla yapılabilen, lavaboda sürekli sabun olmasını sağlayan hijyenik bir sabun akıtma sistemidir.

Devamı
11.12.2017
243-551-6610